Świąteczne spotkania mikołajkowe na naszych osiedlach.
W tym roku Święty Mikołaj znów odwiedził nasze osiedla, wprowadzając Mieszkańców w świąteczny nastrój i radość wspólnego świętowania. Pierwsze spotkanie z Mikołajem odbyło się 7 grudnia br. na osiedlu „Sobieskiego” w Piastowie, a w dniu 8 grudnia br. Mikołaj zawitał na osiedlu „Kolorowa”, osiedlu „Niedźwiadek” oraz na dziedzińcu Wspólnoty Mieszkaniowej „Złota Oksza”.
Podczas spotkania z Mikołajem dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty artystyczne – Maluchy przyniosły i zawiesiły na osiedlowej bożonarodzeniowej choince własnoręcznie wykonane dekoracje świąteczne. Wszystkie dzieci wykazały się tak ogromną starannością i kreatywnością, że Mikołaj nagrodził ich wysiłek wyjątkowymi upominkami, które sprawiły małym twórcom wiele radości.
Te przedświąteczne spotkania były doskonałą okazją do wspólnej zabawy, budowania nowych sąsiedzkich relacji i integracji Mieszkańców. Uśmiechy dzieci i radość dorosłych pokazały, jak ważne są takie wydarzenia w życiu naszych ursusowskich osiedli.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spółdzielczej imprezie dla małych i dużych sympatyków Mikołaja i zapraszamy do wspólnego świętowania w kolejnych wydarzeniach organizowanych w naszej Spółdzielni. Do zobaczenia …
Galeria zdjęć