Rady Osiedli
+ Walne zgromadzenie
+ Rada Nadzorcza
+ Zarząd spółdzielni
Rady Osiedli pełnią funkcję doradczo-opiniującą i reprezentują wobec innych organów Spółdzielni interesy członków związanych z poszczególnymi osiedlami. Rady Osiedli składają się z 6-12 członków wybieranych na Walnym Zgromadzeniu, przez członków Spółdzielni związanych z poszczególnymi osiedlami, na okres 3 lat. Liczebność Rad Osiedli zależy od wielkości osiedla.
Rada Osiedla "KOLOROWA" RSM "URSUS"
PREZYDIUM | ||
1. | Łukaszek Tadeusz | Przewodniczący Rady Osiedla „Kolorowa” |
2. | Naziębło Andrzej | Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla „Kolorowa” |
3. | Konarska Barbara | Sekretarz Rady Osiedla „Kolorowa” |
KOMISJA GOSPODARKI ZASOBAMI MIESZKANIOWYMI I INWESTYCJI | ||
1. | Tutak Jacek | Przewodniczący Komisji |
2. | Łukaszek Tadeusz | Z-ca Przewodniczącego Komisji |
3. | Wróbel Stanisław | Członek Komisji |
KOMISJA HANDLU, USŁUG, NAJMU LOKALI UŻYTKOWYCH I WINDYKACJI | ||
1. | Konarska Barbara | Przewodnicząca Komisji |
2. | Chruszczyńska Barbara | Z-ca Przewodniczącej Komisji |
3. | Wójcik Hanna | Członek Komisji |
KOMISJA PORZĄDKU I BEZPIECZEŃSTWA | ||
1. | Koczwara Elżbieta | Przewodnicząca Komisji |
2. | Orzeszak Elżbieta | Z-ca Przewodniczącej Komisji |
3. | Naziębło Andrzej | Członek Komisji |
Członkowie Rady Osiedla „Kolorowa” pełnią dyżury w drugi poniedziałek miesiąca w godz. 17:00 – 18:00 w biurze administracji osiedla "Kolorowa", przy ul. Sosnkowskiego 11 w Warszawie.
Rada Osiedla "NIEDŹWIADEK" RSM "URSUS"
PREZYDIUM | ||
1. | Ryczko Mirosław | Przewodniczący Rady Osiedla „Niedźwiadek” |
2. | Kahan Bogdan | Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla „Niedźwiadek” |
3. | Brzeziński Jan | Sekretarz Rady Osiedla „Niedźwiadek” |
KOMISJA GOSPODARKI ZASOBAMI MIESZKANIOWYMI I INWESTYCJI | ||
1. | Grabarczyk Lech | Przewodniczący Komisji |
2. | Wójcicki Jerzy | Z-ca Przewodniczącego Komisji |
3. | Koliński Stanisław | Członek Komisji |
KOMISJA HANDLU, USŁUG, NAJMU LOKALI UŻYTKOWYCH I WINDYKACJI | ||
1. | Pawłowski Leszek | Przewodniczący Komisji |
2. | Pontus Teresa | Z-ca Przewodniczącego Komisji |
3. | Rudnicki Jerzy | Członek Komisji |
KOMISJA PORZĄDKU I BEZPIECZEŃSTWA | ||
1. | Brdak Mariusz | Przewodniczący Komisji |
2. | Czajkowski Henryk |
Z-ca Przewodniczącego Komisji |
3. | Gąsiorek Barbara | Członek Komisji |
Członkowie Rady Osiedla „Niedźwiadek” pełnią dyżury w każdy poniedziałek w godz. 17:00 – 18:00 w biurze administracji osiedla "Niedźwiadek", przy ul. Keniga 2 w Warszawie.
Rada Osiedla "SOBIESKIEGO" RSM "URSUS"
PREZYDIUM | ||
1. | Stachurski Zenon | Przewodniczący Rady Osiedla „Sobieskiego” |
2. | Pogorzelska Teresa | Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla „Sobieskiego” |
3. | Sowińska Wiesława | Sekretarz Rady Osiedla „Sobieskiego” |
KOMISJA GOSPODARKI ZASOBAMI MIESZKANIOWYMI I INWESTYCJI | ||
1. | Stachurski Zenon | Przewodniczący Komisji |
2. | Królak Anna | Z-ca Przewodniczącego Komisji |
3. | Karaś Grzegorz | Członek Komisji |
KOMISJA HANDLU, USŁUG, NAJMU LOKALI UŻYTKOWYCH I WINDYKACJI | ||
1. | Stachurski Zenon | Przewodniczący Komisji |
2. | Sowińska Wiesława | Z-ca Przewodniczącego Komisji |
3. | Królak Anna | Członek Komisji |
KOMISJA PORZĄDKU I BEZPIECZEŃSTWA | ||
1. | Piwek-Gryf Anna | Przewodnicząca Komisji |
2. | Pogorzelska Teresa | Z-ca Przewodniczącej Komisji |
3. | Karaś Grzegorz | Członek Komisji |
Członkowie Rady Osiedla „Sobieskiego” pełnią dyżury w każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 18:00 – 19:00 w lokalu Rady Osiedla „Sobieskiego”, przy Al. J. Piłsudskiego 56 w Piastowie.