Rady Osiedli pełnią funkcję doradczo-opiniującą i reprezentują wobec innych organów samorządowych Spółdzielni interesy członków związanych z poszczególnymi osiedlami. Rady Osiedli składają się z 6-12 członków wybieranych przez Walne Zgromadzenie Spółdzielni spośród członków Spółdzielni związanych z poszczególnymi osiedlami na okres 3 lat. Liczebność Rad Osiedli zależy od wielkości osiedla.

Rada Osiedla „KOLOROWA” RSM "URSUS"  


PREZYDIUM

  • Naziębło Andrzej                - Przewodniczący Rady Osiedla „Kolorowa”
  • Łukaszek Tadeusz              - Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla „Kolorowa”
  • Konarska Barbara               - Sekretarz Rady Osiedla „Kolorowa”


KOMISJA GOSPODARKI ZASOBAMI MIESZKANIOWYMI I INWESTYCJI

  • Tutak Jacek                       - Przewodniczący Komisji
  • Łukaszek Tadeusz              - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  • Wróbel Stanisław                - Członek Komisji


KOMISJA HANDLU, USŁUG, NAJMU LOKALI UŻYTKOWYCH I WINDYKACJI

  • Osicka Krystyna                 -  Przewodnicząca Komisji
  • Konarska Barbara               -  Z-ca Przewodniczącej Komisji
  • Grodzicka Marianna            -  Członek Komisji

KOMISJA PORZĄDKU I BEZPIECZEŃSTWA

  • Olszewski Eugeniusz          -  Przewodniczący Komisji
  • Orzeszak Elżbieta               -  Z-ca Przewodniczącego Komisji
  • Naziębło Andrzej                 -  Członek Komisji

 

Członkowie Rady Osiedla „Kolorowa” pełnią dyżury w drugi czwartek miesiąca w godz. 17:00 – 18:00 w lokalu administracji osiedla "Kolorowa", przy ul. Sosnkowskiego 11 w Warszawie.

 

Rada Osiedla „NIEDŹWIADEK” RSM "URSUS"  


PREZYDIUM

  • Dąbrowska Elżbieta             - Przewodnicząca Rady Osiedla „Niedźwiadek”
  • Ryczko Mirosław                 - Z-ca Przewodniczącej Rady Osiedla „Niedźwiadek”
  • Witkowski Leszek                - Sekretarz Rady Osiedla „Niedźwiadek”


KOMISJA GOSPODARKI ZASOBAMI MIESZKANIOWYMI I INWESTYCJI

  • Rokicki Jan                        - Przewodniczący Komisji
  • Przybysz Bogdan                - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  • Grabarczyk Lech                 - Członek Komisji


KOMISJA HANDLU, USŁUG, NAJMU LOKALI UŻYTKOWYCH I WINDYKACJI

  • Skowron Danuta                 -  Przewodnicząca Komisji
  • Pawłowski Leszek              -  Z-ca Przewodniczącej Komisji
  • Kowalczyk Elżbieta             -  Członek Komisji

KOMISJA PORZĄDKU I BEZPIECZEŃSTWA

  • Perzyna Zbigniew                -  Przewodniczący Komisji
  • Czajkowski Henryk              -  Z-ca Przewodniczącego Komisji
  • Koroś Bolesław                    -  Członek Komisji

 

Członkowie Rady Osiedla „Niedźwiadek pełnią dyżury w każdy poniedziałek w godz. 17:00 – 18:00 w lokalu administracji osiedla „Niedźwiadek”, przy ul. Keniga 2 w Warszawie.

 

Rada Osiedla „SOBIESKIEGO” RSM "URSUS"  


PREZYDIUM

  • Stachurski Zenon               - Przewodniczący Rady Osiedla „Sobieskiego”
  • Piwek-Gryf Anna                - Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla „Sobieskiego”
  • Sowińska Wiesława            - Sekretarz Rady Osiedla „Sobieskiego”


KOMISJA GOSPODARKI ZASOBAMI MIESZKANIOWYMI I INWESTYCJI

  • Sokołowski Waldemar         -  Przewodniczący Komisji
  • Królak Anna                       - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  • Sowińska Wiesława            - Członek Komisji


KOMISJA HANDLU, USŁUG, NAJMU LOKALI UŻYTKOWYCH I WINDYKACJI

  • Stachurski Zenon                 -  Przewodniczący Komisji
  • Królak Anna                         -  Z-ca Przewodniczącego Komisji
  • Sowińska Wiesława              -  Członek Komisji

KOMISJA PORZĄDKU I BEZPIECZEŃSTWA

  • Piwek-Gryf Anna                -  Przewodnicząca Komisji
  • Sokołowski Waldemar         -  Z-ca Przewodniczącej Komisji
  • Sobczyński Aleksander       -  Członek Komisji

 

 

Członkowie Rady Osiedla „Sobieskiego” pełnią dyżury w każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 18:00 – 19:00 w lokalu Rady Osiedla „Sobieskiego”, przy Al. J. Piłsudskiego 56 w Piastowie.