O nas

O nasJesteśmy jedną z największych spółdzielni mieszkaniowych w Warszawie, już od ponad 60 lat z powodzeniem zarządzającą ponad 170 budynkami mieszkalnymi i garażami. Osiągnięte na przestrzenie tych lat doświadczenia pozwalają nam na efektywne realizowanie głównego celu, jakim jest pełne zadowolenie naszych mieszkańców oraz ciągłe podnoszenie jakości ich codziennego komfortu do życia.

TRADYCJA
Funkcjonujemy już ponad 60 lat. Rozpoczynaliśmy naszą historię od pierwszych budynków na osiedlu „Kolorowa”. Prężny rozwój Zakładów Mechanicznych „Ursus” przyciągnął tysiące ludzi z całej Polski, którzy chcieli zapuścić tu korzenie. Dało to impuls do dalszego rozwoju, czego efektem było wykreowanie osiedla „Niedźwiadek”. Naszym najmłodszym dzieckiem jest osiedle „Sobieskiego” w Piastowie, które razem z pozostałym tworzy obecnie nasze trzy prężne części.
Sześć dekad to cała epoka. Od tego czasu zmienił się Ursus i cała Warszawa. Niezmienne jednak pozostają nasze wartości oraz potrzeby mieszkańców, które z pasją realizujemy.

NASZ WSPÓLNY DOM
Obecnie zasoby naszej Spółdzielni obejmują ponad 300 tysięcy m2 , zamieszkuje je około 13 tysięcy warszawiaków i mieszkańców Piastowa, z których niemal 7,5 tysiąca jest naszymi członkami. 124 budynki mieszkalne, 6754 lokali, 543 garaże oraz lokale usługowe są z najwyższą starannością zarządzane przez pracowników trzech oddzielnych administracji osiedli, którzy nieustannie służą pomocą mieszkańcom. 


 

Lokale

Budynki mieszkalne

Członków

Garaże